• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Банкрутство страхових фірм. Як страхувальнику зуміти отримати виплату?

Від кризи в економіці зараз страждають не одні вкладники ряду проблемних банків, які місяцями очікують повернення своїх депозитів, але також і клієнти страхових фірм, які ніяк не можуть домогтися виплати страхової компенсації отриманого збитку з фірми-банкрута та вимушені звертатись до юриста, з проханням допомогти та стягнути страхову виплату у судовому порядку.

Яким чином поступити, якщо фірма стає банкрутом або ухиляється від подальшої виплати відшкодування збитків за страховими випадками?

 

Вам пора до суду

Страхувальник у кризових умовах залишається фактично незахищеним від можливої неплатоспроможності або ж непередбаченого дефолту своєї страхової фірми. Тому, укладаючи Ваш договір, не слід забувати про фінансові проблеми, що не звільняють страховика від компенсацій.

За законом "Про страхування" поганий фінансовий стан страхової фірми не може бути головною підставою для того, щоб відмовити у виплатах. Незважаючи на те, що дія ліцензії фірми може бути припинена, сам страховик зобов'язаний виконувати зобов'язання за нині існуючими договорами страхування у повному обсязі. Фірма більше не здатна укладати ще одні договори і приймати страхові платежі по них.

В ідеалі, якщо зуміють усунути певні порушення, через які в підсумку і було втрачено ліцензію, то її дія відновиться. При цьому страховик продовжить свою роботу. А клієнти, які придбали поліси до тимчасового призупинення ліцензії, відчувати труднощів у подальшому отриманні виплат не будуть.

Криза виявила справжню сутність різних учасників нашого страхового ринку. До слова, ті з них, хто завжди прагнув побудувати більш стійкий бізнес, будуть потім виробляти нові стратегії для виживання в мінливих економічних умовах. А от власники фірм, орієнтованих тільки на прибутки, подбають, в першу чергу, про збереження своїх капіталів.

Причини банкрутства багатьох страховиків пов'язані не тільки з економічною кризою, скільки з метою створити бізнес для якнайшвидшого збору коштів, зовсім не для довгої роботи на даному ринку. Через таких страхових компаній клієнти ніяк не можуть забрати свої вклади. Тому відсутня характерна для банків основна причина банкрутства. Таким чином, якщо має місце дійсно грамотне розміщення загальних резервів, у тому числі, правильне утримання ризиків, а також використання перестрахування, таким чином, йде накопичення, а не порожнє проїдання коштів. Дефолт страхової фірми - це нонсенс.

 

Відрізнити хороші фірми від тимчасових правителів пересічному страхувальнику вкрай складно. Тому що багатообіцяюча реклама вигідних полісів продовжується і тоді, коли банкрутство страховика вже неминуче. Ефективним інструментом для того, щоб прийняти рішення, також може стати думка інших страхувальників, які мають досвід співпраці з певним учасником страхового ринку.

Але й тут треба враховувати, що негативні або позитивні відгуки можуть залишати в Інтернеті не тільки одні клієнти, але також і особи, які зацікавлені в просуванні самого страховика.

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec