• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Міжнародний арбітраж - допомога у вирішенні питань

Міжнародний арбітраж широко поширений в наші дні і все більше здатний довести ефективність як власної роботи, так і суду. Тому, наші послуги юристів по справам у міжнародному арбітражі є актуальними та затребуванними. До слова, процедура розгляду спорів міжнародним арбітражем являє собою метод вирішення цих конфліктів поза судом із залучнням юристів-представників сторін, базуючись на загальних угодах сторін стосовно передачі арбітражу справи.

Різниця між арбітражною, а також, судовою системою полягає в тому, що обидві сторони мають фактично повну свободу щодо визначення ряду параметрів процесу, наприклад, про майбутній склад арбітрів, які розглядають справу, мову і місце безпосереднього проведення арбітражного розгляду даного спору, також, учасники процесу можуть домовитися щодо правового поля, яке буде застосовано до справжнього конфлікту. Всі ці та деякі інші питання потребують врегулюванню та серйозному обміркуванню саме за участю юристів до вирішення питання звернення до міждународного арбітражу.

Договірний розгляд справи в арбітражі

В умовах існування ринкової економіки, що базується на договірних відносин, які в свою чергу, складаються між різними суб'єктами господарської діяльності, а також, принципах вільного підприємництва, приватної власності, число компаній, які навпростець працюють з представниками іноземних ринків, стрімко збільшується. У підсумку, подібні організації частенько стикаються з гострою необхідністю захисту власних прав та інтересів у суді за допомогою професійних представників - наших адвокатів та юристів, які саме й займаються даною прктикою вирішення міжнародних суперечок.

Причому, практика укладання нових зовнішньоекономічних договорів яскраво показує, що ділові партнери в своїх контрактах передбачають арбітражні застереження, а саме, вирішення спорів у результаті невиконання прийнятих на себе зобов'язань за зовнішньоекономічними договорами купівлі-продажу, інвестзаймів, а також, поставки обладнання і всіх інших угод, потім передається до комерційного суду (або, по-іншому, міжнародний арбітраж).

 

Основний пріоритет міжнародного комерційного арбітражу при розгляді їм господарських спорів, в основному, полягає в наступному:

        
  • виключення впливу якихось «місцевих експертів права» на об'єктивність судового рішення сторони у такому контракті, якщо мова йде про Феміду в Україні, то передбачити тут щось часто взагалі важко;
  •     
  • незручності при проведенні судового розгляду у державі якоїсь однієї сторони, так як інший учасник договору у всіх тонкощах, а також, відмінні особливості ведення такого судового процесу в такій країні не розбирається.

Рішення міжнародного арбітражу обов'язково до виконання. Тому, слід звертатись до юристів з питаннями виконання рішення міжнародного арбітражу.

 

Нагадаємо Вам всесвітньо визнані в наші дні арбітражні суди:

        
  1. Міжнародний арбітражний суд Лондона
  2.     
  3. Стокгольмський Арбітражний інститут Торгової палати
  4.     
  5. Паризький Міжнародний арбітражний суд МТП
  6.     
  7. інші судові інститути міжнародного масштабу.

У цьому виді діяльності практикуючі юристи арбітражу, в числі яких знаходяться фахівці, які мають при собі свідоцтва на зайняття ними адвокатською діяльністю, з дуже високою відповідальністю і величезним професіоналізмом зможуть надати кожному клієнту весь спектр послуг у сфері міжнародних суперечок.

Ми зможемо надати Вам справжні консультації щодо процедури складання Вами арбітражних угод, у тому числі, проведенні доарбітражних переговорів, а також, мирного врегулювання різних конфліктів, в тому числі, допоможемо Вам з контролем за приведенням рішень арбітражного суду у виконання.

Право МКАС

Слід звернути увагу й на те, що МКАС обмежується тільки правом «розпорядитися стосовно прийняття певною стороною таких, наприклад, забезпечувальних заходів щодо предмета даного спору, які він вважає необхідними», а також, «зажадати від сторони надати відповідне забезпечення»;, як зазначено у ст. 17 Закону щодо комерційного арбітражу. Таким чином, повноваження даного суду при прийнятті ним рішення щодо забезпечення позову ніякого обов'язкового характеру для держорганів не мають. Без участі державних органів накладення арешту на наведене майно або ж надання грошових коштів взагалі не є можливим.

 

До того ж, в українському процесуальному законодавстві не було передбачено наділення винесених рішень МКАС, що стосуються забезпечення позову, силою закону за допомогою системи державних судів, сама судова практика щодо розгляду подібних заяв фактично відсутня. Таким чином, питання стосовно можливості забезпечення позову МКАС поки залишається відкритим.

 

Тому, при виборі певної арбітражної установи міжнародного профілю для того, щоб вирішити суперечку, сторонам необхідно детальним чином проаналізувати законодавство тієї країни, де розташований арбітраж. Наприклад, законодавство США, а також, Австрії та Швеції, наділяє правом ті міжнародні арбітражі, які знаходяться на території перелічених держав, виносити будь-які рішення про забезпечення позову, буде потрібно їх судовій легалізації. На відміну від нашої країни, подібна процедура чітким чином була визначена процесуальним законодавством деяких перерахованих вище держав.

 

Одними з найавторитетніших арбітражних форумів в даний момент можна назвати арбітражну асоціацію Америки, Віденський Міжнародний арбітражний суд палати економіки, Арбітражний інститут Стокгольма при Торговій палаті, міжнародний арбітражний суд Лондона. Але в зазначених нами установах ціна розгляду самого позову буде до ста п'ятдесяти тисяч доларів США.

 

Таким чином, якщо сторони прийшли до висновку між собою арбітражної угоди, то при виборі сторонами арбітражу для можливого вирішення спору треба враховувати такі, наприклад, моменти, як місцезнаходження самого майна, яке в подальшому може бути предметом спору; а також, особливості національного законодавства тієї країни, де знаходиться арбітраж, а конкретно, процедуру виконавчого та судового провадження, строки розгляду даних справ про визнання арбітражних рішень; встановлені розміри безпосереднього арбітражного збору. Крім цього, необхідно врахувати додаткові витрати, пов'язані з переведенням документів і вибором найбільш сприятливого для сторін виходу.

 

До того ж, у МКАС при ТПП України при подачі заяви сплачується додатковий реєстраційний збір розміром шістсот доларів США. Крім цього, заявник зобов'язується сплатити арбітражний збір розміром тисяча вісімсот доларів США в тому випадку, якщо вимога заявника тут немайнова. А ось при майновій вимозі така сума збору повинна бути визначена відповідно до ставки, яка встановлена у Додатку до Регламенту МКАС, в безпосередній залежності від ціни даного позову (до 40 200 доларів плюс відсотки від вартості позову).

 

Комерційний арбітраж зможе захистити інтереси своїх клієнтів, а також, юридичних осіб резидентів, у тому числі, клієнтів з інших країн світу, будь-то лондонський арбітраж, судовий арбітражний процес у місті Стокгольмі або ж переговори стосовно вирішення спору на території Росії і України.

До слова, клієнти нашої фірми зможуть отримати якісну та професійну допомогу, а такі юрпослуги, в числі яких знаходяться:

        
  • консультація про ризики та подальші перспективи арбітражних розглядів;
  •     
  • наша допомога в складанні, а також погодженні контрактних застережень стосовно арбітражного розгляду спорів, а також, деяких окремих арбітражних угод;
  •     
  • врегулювання спору до суду, проведення додаткових переговорів, обмін різними документами, і інше з метою швидкого врегулювання такого спору в позасудовому порядку;
  •     
  • складання нової позовної заяви та запиту;
  •     
  • представництво інтересів (тобто, участь у судових слуханнях, оформленні, а також, збір доказів по такій справі в арбітражній інстанції);
  •     
  • складання окремого клопотання про скасування або ж перегляд винесеного арбітражного рішення;
  •     
  • клопотання про визнання, виконання рішення арбітражу;
  •     
  • підготовка кваліфікованого експертного висновку щодо українського права в арбітражних розглядах за кордоном;
  •     
  • юридична експертиза міжнародних контрактів;
  •     
  • правильний розрахунок, а також, зменшення судових витрат;
  •     
  • ймовірність адвокатського запиту;
  •     
  • складання документів іноземною мовою (італійська, англійська, французька).

 

Давньоримськими правилами Юстиніана щодо того, що «Право ніяк не може бути без правознавців, щоденно удосконалюють їх», слід вказати те, що наш комерційний арбітраж безперервно удосконалюється у власних навичках, уміннях, а також, досвіді, виправдовуючи надії, при цьому стверджуючи, що набагато краще вчасно запобігти, ніж потім відшкодувати.

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec