• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Вибити борг допоможе адвокат з повернення боргів

Адвокати застосують арешт на майно в рамках законодавства!

Будь-який з нас часом ризикує бути жертвою власної необачності, постраждати внаслідок неправильних дій безвідповідальних партнерів по бізнесу, стати жертвою відвертого шахрайства. Фактично, здійснити подібну процедуру щодо стягнення боргових зобов'язань, або повернення без розписки боргів можуть лише кваліфіковані юристи, адвокати, різні агентства, що займаються поверненням, які спеціалізуються на вирішенні подібних конфліктів.

У такій сфері, як повернення заборгованостей, стандартних, стереотипних рішень не буває, будь-який випадок вимагає до себе індивідуального підходу. Саме тому, вкрай важливо, щоб самі співробітники агентства змогли мати неабиякі знання в сфері нинішнього чинного законодавства, а також застосовувати ефективні методики власної роботи.

 

Як повернути «безнадійний» борг?

Про це зможуть розповісти наші фахівці. Адже на практиці безнадійних боргів немає.

 

До різновиду проблемних заборгованостей зараз прийнято відносити саме ті випадки, коли знадобиться зробити повернення боргів без отримання розписки, в тому числі, невідоме місце проживання самого боржника або у позичальника цілком відсутнє майно, власне, яке можна потім стягнути. Для фахівців нашої компанії безнадійні борги - це зовсім не проблема! За тривалий період нашої діяльності ми змогли розробити ефективні методики стягнення боргових зобов'язань.

По суті, сам термін «вибити» борг - вже незаконний, він цілком може обернутися прямо проти Вас. Сама ситуація змусити боржника повернути борг помітним чином ускладнена, якщо ви дали комусь у борг без оформлення документів. На превеликий жаль, безліч співгромадян охоче позичає величезні суми без документального оформлення або ж без свідків. В результаті, останнім часом численним агентствам з повернення, а також адвокатам та юристам доводиться чути запитання: «Чи зможу я повернути свій борг без розписки»?

Повернути борг без надання розписки

«Вибити» борг, тобто повернути борг без надання розписки або ж без певного підтверджуючого його документа вкрай складно. Але не можна сказати, що це зараз неможливо - навіть, в подібній ситуації, слід чітко відстоювати власні права. Зараз ми розглянемо методи, за допомогою яких Ви зможете повернути собі борг, не маючи при цьому розписки на руках.

У першу чергу, відразу хочеться сказати, що не слід звертатися до послуг деяких «фахівців» або колекторських агентств, які обіцяють Вам «вибити» борг, а також гроші з будь-якого боржника. Адже застосування погроз або інших силових заходів небезпечно для самого позикодавця. В принципі, боржник може подати заяву стосовно вимагання в міліцію, в результаті чого швидко заводиться кримінальна справа проти Вас.

 

Необхідно діяти тільки легальним шляхом.

Спочатку звернутися до органів МВС із заявою щодо факту злочину за місцем проживання боржника через шахрайство. Найчастіше, заведення кримінальної справи вже виявляється ефективним засобом для впливу на боржника.

Потім звернутися до суду з позовною заявою, щоб змусити боржника повернути борг. До того ж, як доказ передачі грошових коштів в борг приводьте різні документи, у тому числі, листування, SMS. До позову можна прикласти аудіозаписи Ваших розмов з боржником, які підтверджують, що він винен грошові кошти і так їх не повернув.

Потім накласти арешт.

Ви зобов'язані відійти від терміну «вибити» борг, просто усвідомивши всі неприємні наслідки.

Єдине вірне рішення - це звернення до юристів, в агентство. Адвокати жорсткими, цілеспрямованими та оперативними діями змусять Вашого боржника повернути борг.

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec