-
Немассовая регистрация
-
Договор аренды
-
Низкая стоимость
-
100% гарантии
Яким чином відшкодовується збиток потерпілим унаслідок ДТП?
Часто до автоадвокатів звертаються люди з наполегливим проханням роз'яснити, що ж саме відшкодовується за страховкою, пов'язаною з нанесенням шкоди здоров'я потерпілих. До того ж, нещодавно вступили в законну силу нові зміни, які значно торкнулися процедури з повернення страхових збитків.
У даній статті ми звернемо увагу, що ж покривається з цього збитку, також ми зможемо дати Вам поради, що робити, щоб отримати в повному обсязі виплату страхових збитків.
Страховик повинен покрити збиток:
- з причини лікування потерпілого в ДТП
- через тимчасову втрати нормальної працездатності
- пов'язаний з повною втратою працездатності (інвалідність)
1. Збиток, який пов'язаний з лікуванням з причини ДТП.
У зв'язку з лікуванням потерпілого, зазвичай, відшкодовуються витрати, тісно пов'язані з доставкою, а також подальшим розміщенням, утриманням, проведенням діагностики, лікуванням, протезуванням, а також реабілітацією потерпілого у закладі охорони здоров'я, домашнім лікуванням, у тому числі, у зв'язку з купівлею лікарських коштів.
Витрати з лікування постраждалого в іншій державі, окремо обумовлюються.
Основним нюансом розрахунку розміру самого страхового відшкодування виступає необхідність якогось документального фіксування (тобто чеками, квитанціями) всіх понесених витрат.
При всьому цьому, мінімальний розмір з відшкодування менше 1/30 розміру заробітної мінімальної плати за кожен з днів лікування не повинен бути (ця сума повинна виплачуватися завжди без будь-яких чеків, квитанцій, якщо сума за наданими чеками буде менша зазначеної).
2. Збиток через тимчасову непрацездатність.
Потерпілому в такому випадку відшкодовуються так і не отримані доходи в період втрати працездатності. Притому, доходи потерпілого оцінюються так:
- для працюючої особи-середня неодержана заробітна плата, яка обчислюється за нормами;
- для самозайнятої особи - всі неотримані доходи, які обчислюються в якості різниці між його доходом за минулий календарний рік і тим доходом, який отримано в тому календарному році, коли така особа є тимчасово непрацездатною;
- для повнолітньої непрацюючої особи - допомога розміром не менше мінімальної зарплати, яка встановлена нині чинним законодавством.
До слова, тимчасова втрата працездатності зобов'язана підтверджуватися різними медичними паперами.
3. Збиток, який пов'язаний з інвалідністю.
Самий мінімум розміру страхового відшкодування за шкоду, яка пов'язана з втратою працездатності потерпілим унаслідок ДТП, зараз становить:
- з причини встановлення першої групи інвалідності - тридцять шість мінімальних зарплат у місячному розмірі, які встановлені законом на конкретну дату настання цього страхового випадку;
- з причини встановлення 2-ї групи інвалідності - вісімнадцять;
- з причини встановлення 3-ьої групи інвалідності - дванадцять;
- у разі визнання дитиною-інвалідом неповнолітньої (малолітньої) особи - вісімнадцять мінімальних заробітних плат.
Загалом, бажаємо не потрапляти в які ситуації, коли Вам гостро знадобитися наведена інформація. Завжди до кінця захищайте власні права та вчасно звертайтесь за допомогою до юристів та адвокатів з питань ДТП.
Аренда юридических адресов
- адрес юридического лица
- пример юридического адреса
- помещение под юридический адрес
- 1с юридический адрес
- магазин юридических адресов
- изменение юридического адреса тов
- юридический адрес ооо квартира