• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Якщо потребуєте адвоката

Якщо Ви відвідали даний розділ, то, безумовно, потребуєте послуг адвокатів. А це, звичайно, означає, що щось у Вас трапилося, Ваша проблема назріла або нещадно наближається, а завчасно запобігти їй було нікому. На превеликий жаль, у жителів України немає усталеної звички звертатися з профілактичною метою до адвокатів! Може, не виховали або не заклали основи. Швидше, навпаки: як у далекі часи, це вважають розкішшю.

А тому, відносини по лінії Клієнт - Адвокат вимальовуються не так вже тепло, як Вам хотілося б.Клієнт досить поспішно здійснює вибір адвоката, вже заздалегідь приймаючи його в якості «певного засобу для отримання грошей». А ось адвокат просто «не встигає» вчасно попередити свого Клієнта про те, що це питання виходить за межі його компетенції і що він дуже поспішив, коли переконав Клієнта в «виграшній справі».

У разі, коли Клієнт раптом отримує «п'ятдесятивідсотковий виграш» або просто програє прямо на першій стадії розпочатого процесу або ж при першій зустрічі з опонентом, розчаруванню Клієнта просто немає межі, і людина назавжди буде переконана у тому, що будь-яке звернення до адвоката за допомогою - це всього-марна трата грошових знаків і часу; надалі, вона такої помилки не вчинить. Природно, що вираз «Треба було..» тут буде взагалі недоречним. Але життя в будь-яку пору сповнене сюрпризів і, звичайно ж, не завжди приємних, тому, керуючись досвідом роботи в галузі адвокатури, дамо Вам декілька додаткових порад на майбутнє щодо вибору адвоката, а також, співробітництва з ним.

Рекомендації щодо вибору захисника своїх прав

1. Справжня правова допомога повинна бути 1-им пунктом Вашого плану щодо здійснення будь-якого для Вас значимого кроку. Навіть, якщо це працевлаштування або ж придбання земельної ділянки, а також, замовлення меблів або просто вкладення величезних інвестицій у фірму з вельми цікавою назвою тощо. «А ось навіщо?» - задасте Ви питання. А тому, щоб Вас без виплати зарплати і з боргами перед компанією після місяця роботи не звільнили. Щоб власна земельна ділянка в одну мить не опинилася придбаною вже кимось до Вас. Щоб затримка виготовлення, а також доставка меблів на 6 місяців Вам не коштувала приблизно стільки ж, скільки виконання цих зобов'язань своєчасно. Щоб вкладені інвестиції не впали у чужу кишеню за непрозорою схемою фірми-ошуканця, яка створена на один робочий день.

2. Адвокат - це людина грамотна, але не Всезнайка, адже в його голові не може стовідсотково вкластися величезна нормативно-правова база, а також, багатомільйонна практика її подальшого застосування. Саме тому, навіть, якщо Вам порекомендували адвоката друзі, які навперебій вихваляли його, спочатку переконайтеся, що Ваше питання або ж проблема належать до його компетенції. Наприклад, адвокат здатний допомогти близькому другу отримати вихідну допомогу, невиплачену при звільненні, разом із середнім заробітком за період прострочення виплати, але цілком виявиться безпорадним в захисті авторського права, існуючого на рукопис Вашої книги, яка була викрадена з Вашого автомобіля та опублікована під чиїмось чужим ім'ям.

3. Завжди вимагайте від адвоката повної конфіденційності прийому, а також, побачень і чіткого дотримання адвокатської таємниці. Конфіденційними при цьому є побачення або ж інші консультації, на яких сам клієнт особисто спілкується з адвокатом. Якщо ж адвокат, в результаті певного фізичного недоліку, гостро потребує надання сторонньої допомоги, то подібна особа може бути присутньою виключно з Вашого дозволу.

 

Також предметом адвокатської таємниці виступають ті питання, по яких юридична особа або громадянин зверталися до адвоката, суть наданих консультацій, роз'яснень, порад та інших відомостей, які були отримані адвокатом при виконанні професійних обов'язків.

 

Природно, вимагаючи чіткого дотримання вищевказаних правил адвокатом, намагайтеся забезпечувати це правило і зі свого боку. У разі, якщо Ви є повнолітньою особою, то приходьте до адвоката самостійно або з особою, яка гостро потребує допомоги з такого ж абсолютно питання. Присутність третіх осіб при консультації, навіть, найближчих родичів, надає їм деяке відчуття причетності до ситуації, що склалася, а це означає, і можливості Вам допомогти. Фінансово, додатковою порадою, морально, в тому числі, допоможуть, де відшукати кращого адвоката, так як цей нічого взагалі не розуміє.

Такі люди дуже сильно вплинуть на Вас, а також, на Ваш вибір. Крім цього, вони здатні здійснювати деякий тиск на адвоката, тим самим намагаючись, приміром, дізнатися про те, про що Ви забули запитати, з репліками, на зразок: «Ну я ж його близький родич (друг)! І я бажаю знати, яким чином йому допомогти!». Як підсумок, інформація дублюється, сильно спотворюється, адвокат просто розривається між клієнтом, а також його родичами або друзями, витрачає величезну кількість часу, ефективність наданої ним допомоги падає.

 

Фактично, це ж стосується і знаменитої адвокатської таємниці. Не слід поширюватися на лавочці біля будинку про Вашу зустріч з адвокатом, щоб у результаті не зіткнутися з миттєвим вигуком: «Який у Вас нерозуміючий адвокат! Ось в ЗМІ писали, а моя бабуся повністю підтвердила, що голова районного комітету партії робив зовсім інакше! Так що шукайте іншого адвоката, так як цей Вас зведе в могилу, та ще чималі гроші візьме за свою роботу!».

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec