• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Морська арбітражна комісія

Морська арбітражна комісія, що діє при українській Торгово-промисловій палаті є самостійною арбітражною постійно діючою установою (тобто, третейським судом), який виконує свої функції згідно з законом «Про міжнародний комерційний арбітраж», датованим 24 лютого 1994, а також прийнятим Положенням стосовно Морської арбітражної комісії та Регламентом.

По суті, така комісія вирішує спори, що з'явилися з договірних та будь-яких цивільно-правових відносин, які є при торговельному мореплавстві в незалежності від того, чи виступають суб'єкти (лише українського чи виключного іноземного права) сторонами таких відносин.

При розгляді спорів Морською арбітражною комісією

Морська арбітражна комісія повинна приймати до подальшого розгляду спори, які належать до її компетенції, за наявності спеціальної письмової угоди (або домовленості), існуючої між обома сторонами стосовно передачі певних або всіх спорів, що виникають або які можуть з'явиться в зв'язку з певними правовідносинами, в незалежності від того, чи будуть вони носити договірний характер або ж ні. Арбітражна угода також може полягати як арбітражне застереження або ж у вигляді якоїсь окремої угоди.

Сам порядок щодо звернення до МАК, а також, розгляду справ зараз визначається Регламентом, а розмір існуючого арбітражного збору, який сплачують при подачі нової позовної заяви - діючим Положенням, що стосується арбітражних зборів, що є справжнім додатком до Регламенту.

 

Причому, рішення МАК при ТПП є виконавчими документами в Україні і прирівнюються цілком до рішень від державних судів.

Самі рішення з боку Морської арбітражної комісії сторонами виконуються добровільним чином у встановлені терміни, а при відмові від такого виконання рішення приводять у виконання силою, в тому числі, за кордоном на підставі Нью-Йоркської Конвенції 1958 року.

 

За тими справами, які підлягають розгляду МАК, голова має право на прохання якоїсь сторони встановити розмір, а також, форму забезпечення даної вимоги, наприклад, прийняти постанову, що стосується накладення арешту на судно або вантаж, що перевозиться іншої сторони, які зараз знаходяться в порту України.

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec