• Немассовая регистрация


  • Договор аренды


  • Низкая стоимость


  • 100% гарантии


Адвокат з повернення боргу

Теоретично, борг являє собою зобов'язання, грошові кошти або інші активи, які кредитор зможе передати позичальникові з виплатою винагороди в майбутньому. Багато людей у власному житті зустрічаються з подібним поняттям як борг. Вкрай рідко можна зустріти таку людину, до якої взагалі не зверталися б знайомі чи друзі з проханням позичити їм гроші на певні потреби. Люди, в основному, не замислюються особливо про наслідки, які потім наступають. Знамените прислів'я, на превеликий жаль, має значення не для всіх. Держава не створила поки єдину систему, по якій люди змогли б витребувати борг.

Повернути борг - це, по суті, справа честі. Саме професійний адвокат по боргам зможе швидко повернути позичені кошти через суд. До слова, агентство з повернення позичених грошей зможе надати професійну підтримку і відшукає нестандартні рішення для повернення.

 

Стягнення боргів з юридичних осіб кращими способами.

Наше агентство досить давно займається практикою стягнення боргів з юридичних осіб. Причому, майстерність наших адвокатів і правознавців в галузі повернення корпоративних заборгованостей з року в рік відточується, досягає рівня найвищого професіоналізму на ринку правових послуг. Агентство зараз входить до ТОПу найбільш затребуваних юрфірм м. Києва в сфері повернення боргів різних підприємств і організацій.

Величезний досвід роботи надає нам можливість ширше поглянути на процес, а також вибрати більш продуктивну стратегію, яка дозволяє затребувати борг кращим чином, незалежно від різних термінів заборгованості або ж його вартості.

 

До того ж, адвокат з повернення боргу пропонує проведення справжнього комплексу заходів, підсумком яких буде виконання боржником своїх зобов'язань.

Сама процедура повернення боргу представляє проведення досудового, в тому числі, судового етапів, при цьому, перший з них - найбільш розумний для обох сторін.

 

Опишемо процедуру повернення боргу при досудовому порядку

Фактично, досудовий етап дозволяє повернути борг без судових органів, можна зуміти домовитися про реструктуризацію боргу, що утворився або відшукати інший варіант, який влаштує всіх. Зазвичай, подібне повернення боргів є більш прийнятним варіантом і дозволяє максимально швидко домовитися про виплату.

 

Багатий досвід адвокатів і юристів нашої фірми дозволив відпрацювати схему повернення боргів з юросіб, за якою працюють справжні професійні адвокати. Питання повернення боргу - надто відповідальне. До того ж, якщо боржник нечесний і намагається всіма можливими методами ухилитись від повернення боргу - це стає, в результаті, серйозною проблемою, яку вирішити без допомоги адвоката просто неможливо.

Ви можете, звичайно, намагатися діяти власними методами, але, як звичайно, всі вони будуть незаконними. Замість того, щоб витратити час на з'ясування Ваших відносин з боржником, затягувати вирішення питання, буде кращим звернутися до професіоналів власної справи, які можуть стягнути борг в найкоротші терміни, тільки із застосуванням правових інструментів, не вдаючись до кримінальних методів боротьби.

Ви повинні завжди пам'ятати, що будь-яка справа має свій термін позовної давності. Адвокат допоможе Вам змусити боржника повернути борг. Це не займе у нього багато часу. Методи впливу на самого боржника найрізноманітніші - від розмови до штрафу, накладення на майно арешту, складання позову та порушення нової кримінальної справи. Повернення боргу - справа честі, ми допоможемо Вам з усією гідністю відстояти своє.

Аренда юридических адресов


Познавательные статьи

233e80f1df70b4c49ed55ddd1b6556ec